محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

Back To Top

درباره تاتکو

درباره تاتکو

تجهیزات آزمایشگاهی تبریز (تاتکو) در سال 1376 با هدف کلی تأمین تجهیزات و مواد مورد نیاز  آزمایشگاه های کشور تأسیس گردید و با عنایت به تحصیلات و تجربیات علمی و فنی مؤسسین آن در شناخت بسیاری از متدها و دستگاه های آزمایشگاهی و همچنین حمایت های بی دریغ  مدیران دستگاه های دولتی و بخش خصوصی در اعتماد و خرید، تاتکو با بنیه ای استوار گام به پیشرفت گذارد، تا جائی که اکنون به عنوان یكی از بزرگترین تأمین کنندگان مواد و تجهیزات مورد نیاز دانشگاه ها و مراكز تحقیقاتی، صنایع غذایی و كشاورزی، آزمایشگاه های آب و خاك و محیط زیست و سایر مراكز مرتبط مطرح گردیده، با حضور مهندسین مجرب و کادر پشتیبانی قوی، سعی در ادامه رسالت خود، مبنی بر انتقال فناوری های روزدنیا به متخصصان و کارشناسان ذیربط، موازی با معرفی معتبرترین تولید کنندگان داخل و خارج از كشور را دارد.
اکنون با سپری شدن قریب به دو دهه از فعالیت تاتکو، این مجموعه در راستای مشتری مداری و با هدف توسعۀ شبکۀ فروش، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است. تا مشتریان با دغدغه ای کمتر و با توجه به اعتمادی که پیشتر در بستر تجارت فیزیکی ایجاد شده است، بتوانند کالا و تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه نمایند و در نهایت تجربه ای خوشایند از خرید و رضایتمندی در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
همچنان در بستر جدید نیز رسالت ما ارائه اطلاعات واقعی و مشاوره درمورد کالای مورد نظر شما خواهد بود تا با آگاهی و شناخت کامل اقدام به خرید نمایید، در این راستا نیازمند مشارکت و همراهی تمام مشتریان عزیز و سهیم شدن در تجربیات آنها هستیم.
تجهیزات تامین شده توسط تاتکو همراه با بالاترین تعهدات در خدمات پس از فروش ارائه می گردد و حضور کارشناسان در طول دوره گارانتی، از نصب تا نگهداری و تامین قطعات و مواد یدکی و مصرفی، متضمن کیفیت و کارائی دستگاه ها می باشد.
شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت وارد شوید یا ثبت نام کنید، جهت خرید هر یک از محصولات ما از منوی محصولات اقدام کنید.